LANICA SEBEDŮVĚRA

899 

Náramek LANICA Courage je složen z polodrahokamů Achátu a Hematitu. Zastoupen je černý a šedý Achát. 

Add to wishlist
Share
Category

  Náramek Sebedůvěra je složen z šedého facetovaného Achátu, černého Achátu a Hematitu. Tento šperk, vytvořený pro dodání odvahy a sebedůvěry v sebe sama a ve své schopnosti, je dále definován slovy „vůle, ochrana, láska, životní elán a kreativita“.
  Náramek je vhodný pro každodenní nošení zejména pro ty, kteří si nejsou jisti sami sebou, váhají a tápají, zda to, co je v nich, je to správné.   

  Kombinací těchto polodrahokamů vzniká LANICA šperk určený těm, kteří potřebují zvýšit sebedůvěru v sebe sama a ve své schopnosti, nacházejí se často ve stresovém prostředí a zároveň potřebují posílit své soustředění a udělat správná rozhodnutí. 

  Achát, jenž je hlavním minerálem zastoupeným v Sebedůvěra náramku, odhaluje dosud skryté okolnosti, posiluje praktická rozhodnutí a upřímnost k sobě samému, což navádí jeho majitele ke správnému rozhodnutí v situaci, před kterou stojí. Dodává pocit jistoty a bezpečí a také vůli k dotažení činnosti až k jejímu konci. Zároveň je Achát kamenem kreativity, proto se bude hodit i těm z Vás, kteří využívají tuto schopnost v pracovním životě. 

  Šedý Achát má navíc schopnost zmírňovat stresové a depresivní stavy a obnovovat energii člověka, tedy jeho životní elán.

  Hematit zde zastoupený je vysoce ochranným minerálem nastolující mír a harmonii v každodenních situacích, dodá Vám sílu a připomene, že „ještě můžete“. 

  LANICA Sebedůvěra je zde pro ty, kteří chtějí být přesvědčeni o správnosti svých činů, doplnit životní elán a probudit v sobě kreativitu v každodenních činnostech života, ať už osobního, či pracovního. 

   

  Pochlubte se svým šperkem u nás na:

  • Facebook stránce Lanica official
  • Instagramu s #lanica