Já jsem Nikola, designer LANICA šperků a editor stojící za všemi sítěmi, na kterých LANICA působí. Věřím v léčivé účinky kamenů a jejich sílu, kterou jsou schopny předat svému majiteli. Věřím, že mé šperky potěší nejen oko svého majitele, ale i jeho duši a dokáží na něj mít pozitivní účinky. Zároveň se snažím oživit tuto přírodní krásu a vytvořit něco unikátního.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Věřím ve výjimečnost žen.“

Na počátku každého rozjezdu je tvrdá nekonečná práce, ale pokud bych tímto měla pomoct zlepšit život jen jednomu jedinému člověku, vím, že to za to stálo!


A tak se stalo, protože já už jsem si ten svůj, díky LANICE, naplnila štěstím!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Moc Vám děkuji za to, že jste na těchto stránkách a že Vás zajímá, kdo a co je LANICA. 

LANICA je „šperk, který má smysl“. Pod tímto sloganem, který je s LANICA výrobky svázán, jsem našla přesnou definici toho, co bych chtěla, aby z mé tvorby proudilo a dosahovalo to až k Vám. Základem šperků jsou polodrahokamy, nádherné kameny, jejichž vyzařující energie a síla má pozitivní a léčivé účinky na člověka. Krásno, pozitivní účinky a síla energie se staly základem toho, co chci vytvářet. LANICA proto kloubí dohromady dvě nádherné věci- třpyt a krásu šperku jako takového a pozitivní léčivé účinky přírodních polodrahokamů.